serwis drukarek i sprzętu biurowego

 

Oferujemy kompletny serwis dla drukarek każdego producenta dostępnego na rynku.:

DOŚWIADCZENIE

 Bogate doświadczenie które sięga kilkunastu lat pozwala nam twierdzić, iż jesteśmy w stanie naprawić nawet najgroźniej wyglądającą usterkę. Niezależnie czy jest to drukarka atramentowa, laserowa czy igłowa- nie stanowi to żadnego problemu by powróciła ona do pełni swych możliwości.

Wiadomo nie od dzisiaj, iż drukarki szczególnie w naszej biurokracji to urządzenie wręcz niezbędne. Liczba drukowanych stron w biurach rachunkowych, urzędach skarbowych czy działalnościach gospodarczych w przeciągu miesiąca sięga kilku tysięcy stron, dlatego nieuniknionym jest fakt usterki. Wówczas jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę i korzystne rozwiązania dla wszelkich firm.

doradztwo

Ponadto jesteśmy w stanie doradzić w które drukarki warto zaopatrzyć biuro i jak efektywnie wykorzystywać te urządzeniach. Ogółem mówiąc jakiekolwiek modele drukarek które pojawiły się na rynku nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nie chodzi tutaj tylko o największe marki jakimi są HP czy Canon ale o pozostałe firmy, które na rynku radzą sobie równie dobrze, lecz nie są tak dobrze znane wśród opinii ludzi.

Naprawa & Serwis

 Jeżeli twoja drukarka odmówiła posłuszeństwa to zapewne jedna z przyczyn znajduje się obok.

Jeżeli jednak jej tutaj nie wymieniliśmy, to nic straconego. Oferujemy darmową diagnozę dzięki, której każdy z klientów przed wykonaniem usługi pozna dokładną wycenę naprawy usterki.

Szukaj nas:

Facebook

Odwiedź nasz profil w Social Media.

Pomoc zdalna

Kliknij i czekaj na połączenie z naszym spejalistą.

Adres:

ul. Piastowska 27

Łęki 32-651

Dane kontaktowe:

maciej@ateamit.pl

503 840 137