URZĄDZENIA I DRUKARKI FISKALNE 

 

Nasza firma oferuje urządzenia marki POSNET. Obecnie prowadzimy sprzedaż na terenie takich miast jak: drukarki fiskalne Oświęcim, Kęty, Wadowice, Bielsko-Biała, Kozy.

kASA FISKALNA

 

Kasa fiskalna to dziś obowiązkowy element niemalże każdej działalności handlowej lub usługowej. Doskonale wiemy, jak ważny jest przy tym dobry sprzęt, który będzie nie tylko niezawodny, ale również łatwy w obsłudze i działający w każdych warunkach. Jesteśmy partnerem firmy POSNET, które możecie Państwo spotkać w bardzo wielu lokalach handlowych i usługowych.

SZEROKI WYBÓR

Szeroki asortyment produktów powoduje, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma znaczenia, czy jesteś taksówkarzem, handlujesz obwoźnie, czy też prowadzisz sklep stacjonarny. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, co będzie zarówno wygodne w korzystaniu jak i pozwoli zminimalizować czas na formalności, których przecież nikt nie lubi.

renoma

Nie trzeba też dodawać, że wszystkie urządzenia fiskalne renomowanej marki POSNET spełniają w pełni wymogi prawne stawiane tego typu urządzeniom. Niskie ceny materiałów eksploatacyjnych i słynna już niezawodność również obniża dodatkowe koszty związane z prowadzeniem dokumentacji wszystkich transakcji.

SERWIS 24/7

Jak na dobrego dostawcę przystało zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń również u Państwa w siedzibie firmy lub punkcie.

Jeśli zatem potrzebujecie Państwo nowego urządzenia, chcecie dokonać przeglądu lub naprawy dotychczasowego albo też nosicie się z zamiarem poprowadzenia własnej działalności, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy odpowiednie urządzenie w konkurencyjnej cenie.

JEŻELI POTRZEBUJESZ KASY FISKALNEJ 

POSŁUSZEŃSTWA 

TO NIE ZWLEKAJ I SKONTAKTUJ SIĘ Z drużyną

Szukaj nas:

Facebook

Odwiedź nasz profil w Social Media.

Pomoc zdalna

Kliknij i czekaj na połączenie z naszym spejalistą.

Adres:

ul. Piastowska 27

Łęki 32-651

Dane kontaktowe:

maciej@ateamit.pl

503 840 137